SVOJE OBĽÚBENÉ TELEVÍZNE PROGRAMY SLEDUJTE BEZ REKLÁM AŽ 30 DNÍ ZADARMO

Bezplatná registrácia pre Bendr zákazníkov Informácie o

Registrácia

+421

Sledujte vysielanie ONLINE!

PROMO verzia služby touchTV – úplne ZADARMO!

PROMO verzia služby touchTV Vám ponúka možnosť vychutnávať balíček KOMFORT po dobu 30 dní úplne zadarmo. Zaregistrujte sa v 3 jednoduchých krokoch a spoznajte kvality služby touchTV.

Formát mobilného čísla je potrebné uviesť v medzinárodnej podobe t. j. bez 0 na začiatku (napr. +421 903 123 123). Po odoslaní registračného formulára Vám bude doručená SMS s HESLOM pre prihlásenie (do 2 minút od registrácie) a následne aj e-mail so zaujímavými informáciami. (SMS s heslom pre prihlásenie Vám v prípade nesprávne uvedeného formátu mobil. čísla nebude doručená a v takom prípade nás, prosíme, kontaktujte, pričom uveďte aj mobilné číslo + e-mailovú adresu zadané v registračnom formulári a HESLO pre prihlásenie Vám obratom pošleme).

Je už len na Vás prostredníctvom akých platforiem sa rozhodnete touchTV sledovať (cez aplikáciu, ktorú je potrebné najprv stiahnuť cez Váš store (obchod), alebo cez webový prehliadač na stránke live.touchtv.sk, alebo aj-aj).

Následne sa prihlásite prostredníctvom HESLA (doručeného v sms správe) a Vaše obľúbené TV stanice môžete začať sledovať!

Pokiaľ Vás služba zaujala a máte záujem o predplatenie niektorého z balíkov – MINI+, KLASIK alebo KOMFORT, prosíme, kliknite tu a o našich aktuálne prebiehajúcich akciách, či spôsoboch predplatenia služby sa dozviete viac. Pokiaľ o predplatenie služby neprejavíte záujem, automaticky Vám zanikne.

© Copyright 2019 Satro - All rights reserved.

vytvorili ZAYOsmart.com